hhh
Adreçada a l'alumnat del primer cicle de l'ESO de tots els centres de les Illes Balears. Curs 2008-2009
line decor
  
line decor
 


SELECCIONATS

Reunida la comissió d’avaluació dels millors treballs per equips de la fase a centres de la Festa de les Matemàtiques en el CentMat dia 25 de febrer a les 16:00 hores, s’ha acordat seleccionar els següents grups d’alumnes de primer i segon d’ESO per a participar a la fase final que es celebrarà els dies 8 i 9 de maig a la ciutat d’Alcúdia.

PRIMER D’ESO

IES Santa Margalida
Conti Gost Nicolau
Ramos De la Torre Iván
Rosselló Roig Toni
Aulet Sánchez Pep Lluís

IES Sa Colomina
Ferrer Heras Luz Belarmina
Martos Martínez Marc
Suárez Tamayo Andrea

IES Son Servera
Galmés Sureda Tomeu
Ballester Servera Jaume Juan
Capó Vives Bartomeu
Nicolau Sanchez Adrià

IES Sineu
Bauzà Estrany Marc
Mestre Quetglas Pep Toni
Oliver Antich Arnau
Perelló Ribas Rafel

IES Guillem Cifre de Colonya
Florit Moragues Mateu
Galea Casey Anthony
Ferrer Villalonga Andreu

IES Llorenç Garcies i Font
Adrover Rossello Catalina
Alonso Mestre Caterina
Gomila Servera Maria
Grimalt Serra Clara Ines

IES Damià Huguet
Adrover Forteza Jaume
Camps Tomas Gori
Heinrichs Maquilon Antoni Enric
Peixoto Silva Bruno Manuel

IES Bendinat
Sánchez García Julio Manuel
Salom Hernández Ignacio
Karg Lara Andrés
Asensio Willemsen Marco

Sant Vicente de Paul - Manacor
Perelló Galmés Joan
Roig Galmés Joan
Barceló Melis Jaume Aleix
Sagrera Lliteres Maties

IES Joan Alcover
Runza Ochogavia Joan
Rigo Alou Llorenç
Campo Vico Cristian

SEGON D’ESO

IES Santanyí
Fons Caldentey Sebastià
Fons Caldentey Joan
Vidal Bover Miquel
Castilla Mendoza Judit

IES Josep Maria Quadrado
Cavaller Triay Gibet
Bermejo Gener Ester
Marques Lorente Júlia
Arguimbau Anglada Maria

IES Sa Colomina
Tur Feixax Júlia
Roig Roig Neus
Bennàssar Torres Marina
Colomar Poyato Víctor

Sant Vicente de Paul - Manacor
Galmés Mifsud Toni
Febrer Serra Maria
Mas Estela Antònia Maria
Guiscafré Galmés Pere Lluís

IES Llorenç Garcies i Font
Suñer Santandreu Francisca
Riera Joan Francesc Xavier
Jentsch Klaudia
Bonnín Rosselló Clara

IES Medina Mayurqa
Garron Fernandez-pacheco Angel
Nicolau Fraile Lluc
Palmer Hurtado Neus
Toran Borras Andrea

IES Baltasar Porcel
Hidalgo Muñoz Melanie
Mooij Margo
Ruiz-Diaz Cereda Melanie Katja
Sánchez Klapproth Tatiana

Sant Salvador
Vives Hernández Miquel
Femenias Femenias Toni
Danús Jaume Joan
Alzina Maria Joan

IES Sineu
Ribot Quetglas Caterina
Alorda Serra Margalida
Riera Salom Xisca
Crespí Sánchez Neus

IES Santa Margalida
Seguí Tugores Aina
Nadal Serrano Maria de Lluc
Porcel Palau Esperança

PDF Text en PDF PDF Text en PDF