hhh
Adreçada a l'alumnat del primer cicle de l'ESO de tots els centres de les Illes Balears. Curs 2010-2011
line decor
  
line decor
 


SELECCIONATS

SELECCIONATS DE 1r ESO
Grups d’alumnes de primer d’ESO seleccionats per a participar a la fase final que es celebrarà els dies 13 i 14 de maig de 2011 a Felanitx.

IES DAMIÀ HUGUET
OLIVER ARCOS CARME
LLADÓ TOMÀS AINA MARIA
ADROVER PERELLÓ MERCÈ

IES GUILLEM CIFRE DE COLONYA
ROSSELLÓ XAMENA MIQUEL
CLADERA ROSSELLÓ MARTÍ
VALLS MASCARÓ ESTEVE
PLOMER SUAU JAUME

IES LLORENÇ GARCIES I FONT
MARIN FAIRWEATHER CLOE
JUEZ BARONA IRAIDE
LLOP SALAS MARTINA
DOS SANTOS PITON SAMANTA

IES MARRATXÍ
PALMER PLANAS CARME
POL CAMPS MERCE
SANCHEZ NOGUERA LAURA
SANCHEZ NOGUERA MARINA

IES MOSSEN ALCOVER
BOVER LLULL JAUME
GAYÀ MOREY FRANCESC XAVIER
MASCARÓ FONT JOAN
MELIS VADELL MIQUEL

IES PORT D’ALCÚDIA
CRUCES GUILLEM DOLORS
CLEMENTE DOMÍNGUEZ ALEX
CASTAÑO RUBIO ALEJANDRO

IES SANTANYÍ
FERNANDEZ SCHROER MARA COSIMA
LOPEZ DAVIA PAULA
MESECKE ALICIA SOL EMMA
RIGO MESQUIDA MARIA

COL•LEGI LLADONER
MONSERRAT BARCELÓ MARIA
SOLAS VECINA CARLES
VIDAL MELENDO GUADALUPE
WITT PHILIP HENDRIK

LA PORCIUNCULA
CÉSPEDES RUÍZ IRIS PATRICIA
FULLANA JIMÉNEZ NOELIA
OLIVERA MONTES DE OCA SOL
SÁNCHEZ IZQUIERDO NAZARIO JOSÉ

SAN SALVADOR
ALZINA MARIA MIQUEL
MAYOL GELABERT NADAL
PAREDES QUINTANILLA MIQUEL ÀNGEL

 

SELECCIONATS DE 2n ESO
Grups d’alumnes de segon d’ESO seleccionats per a participar a la fase final que es celebrarà els dies 13 i 14 de maig de 2011 a Felanitx.

IES BERENGUER D’ANOIA
COLL PUJADES MARIA ANTÒNIA
CANALS GAYÀ JOANA MARIA
REAL RAMON MARIA
GELABERT SAMPOL MARGA

IES JOSEP MIQUEL I GUARDIA
BARBER HUÉSCAR AINHOA
GOMILA GOÑALONS CATALINA
RIUDAVETS PONS CLARA
ROLDÁN FULLANA LAURA

IES MARIA ÀNGELS CARDONA
ANGLADA MARQUÉS MARTA
MOLL RAMON MARINA MONICA
MARQUES TRIAY ADRIÀ OSCAR

IES MEDINA MAYURCA
BONNIN RIPOLL JEANNINE
COLOM GARCÍA ESTEVA
POPOV ANTON

IES MOSSÈN ALCOVER
COPOVÍ GOMILA M. VICTÒRIA
VADELL CUBELLS JERÒNIA
VANRELL BOSCH M. ANTÒNIA

IES PORT D’ALCÚDIA
ALVA PHANG CARMEN CATALINA
BRID OMAR
RODRIGUEZ BALEATO NEREA

IES PAU CASASNOVES
BASTOS ROSSIGNOL BRIAN NAHUEL
EIJO PÉREZ BENJAMIN
PERICAS VALLÈS PETRA SILVERIA
SÁNCHEZ REUS JOAN MARC

IES PORRERES
PUIGSERVER ROSSELLÓ MARGALIDA
NIGORRA BARCELO JOAN
MARTORELL SASTRE JOANA AINA

IES SA COLOMINA
TORRES POMAR IVAN
GARCÍA GONZÁLEZ ENRIQUE
CLAPÉS ROIG JOAN
OLIVARES MARTÍNEZ JESÚS

IES SANTA MARGALIDA
AULET ROMERO JOAN
MORAGUES WALLUS DAMIÀ
COLL ALEÑAR MIQUEL
GUAL ORS FRANCISCA ROSARIO

PDF Llista 1r ESO | PDF Llista 2n ESO